1928406065
- 类 型:
- 连接器
- 品 牌:
- 博世(Bosch)
- 颜 色:
- 自然色/黑色
- 产品描述:
- Airbag 12 unsealed / Housing Assembly 104P / Code A
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频

| Manufacturer | Bosch |
| Packing unit | 500pcs |
| Product Type | Contact Housing |
| Number of positions | 104 |
| Code | A |
| Blade width | 0.5mm |
| Connection System | Wire-to-Device |
| Gender | Female |
| Primary Locking (Terminal) | Lance-locking |
| Colour | Nature/black |
| Body Material | PA66 |
| Length | 52.1mm |
| Width | 20.9mm |
| Height | 41.3mm |
| Vibration Resistance | Car body |
| Temperature range, min. | -40° |
| Temperature range, max. | 105° |
| Secondary locking | Yes |
扫一扫
扫一扫