1928406063
- 类 型:
- 连接器
- 品 牌:
- 博世(Bosch)
- 颜 色:
- 自然色
- 产品描述:
- Airbag 12 unsealed / Contact Housing 104P / 52P / Exit left
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频

| Manufacturer | Bosch |
| Packing unit | 1750pcs |
| Product Type | Contact Housing |
| Number of positions | 52 |
| Code | 1 |
| Blade width | 0.5mm |
| Connection System | Wire-to-Device |
| Gender | Female |
| Primary Locking (Terminal) | Lance-locking |
| Colour | nature |
| Body Material | PBT-GF |
| Length | 49.65mm |
| Width | 7.25mm |
| Height | 16.15mm |
| Vibration Resistance | Car body |
| Temperature range, min. | -40° |
| Temperature range, max. | 105° |
| Type of locking mechanism (connector) | Locking lever |
| Secondary locking | Yes |
扫一扫
扫一扫