174-00022
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Natural (NA)
- 产品描述:
- Excellent resistanct to high temperatures Superior fibre-to-fibre abrasion resistance.
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频
| TE | 174-00022 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Features Certifications & Approvals Application More products in this product group Base Data Product Dimensions Material and Specifications Logistics and Packaging More Information Competences Cable clips for edges: fasten cables without drilling Cable Ties and Fixings Similar products |
| 描述 | Excellent resistanct to high temperatures Superior fibre-to-fibre abrasion resistance. |
| Colour | Natural (NA) |
| Pack Cont. | 500m |
| Package Quantity per | reel |
| PART DESCRIPTION | LCHT4D11NA-GF/PTFE-NA |
| Product Family | LCHT4D series |
| Product Group | Lacing cord made of glass fibre |
| Short Description | Lacing cord 500 m, Glass-fibre/Polytetrafluoroethylene, natural |
| 颜色 | Natural (NA) |
| Min.Tensile Strength | 216N |
| Material | Glass-fibre (GF), Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Operating Temperature - °C | -55 °C to +427 °C |
| Specifications | DAN107 |
| GTIN-13 / EAN | 4031026279237.0 |
| Packaging 1 - Weight (kg) | 0.15kg |
扫一扫
扫一扫