174-00240
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Black (BK)
- 产品描述:
- Construction of impregnated non-braided yarns Provides exellent grip on harnesses with limited cost
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频
| TE | 174-00240 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Features Certifications & Approvals Base Data Product Dimensions Material and Specifications Logistics and Packaging More Information Competences Cable Ties and Fixings Cable clips for edges: fasten cables without drilling |
| 描述 | Construction of impregnated non-braided yarns Provides exellent grip on harnesses with limited cost |
| Colour | Black (BK) |
| Pack Cont. | 500m |
| Package Quantity per | reel |
| PART DESCRIPTION | LOH3BK-PA66HTM-BK |
| Short Description | Lacing tape 500 m x 2.3 mm, PA66HTM, black |
| 颜色 | Black (BK) |
| Min.Tensile Strength | 226N |
| Thickness (T) | 0.30 |
| Width (W) | 2.3mm |
| Material | Polyamide 6.6, high tenacity multifilaments (PA66HTM) |
| Operating Temperature - °C | -55 °C to +120 °C |
| GTIN-13 / EAN | 4031026668222.0 |
扫一扫
扫一扫