111-01699
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Beige (BGE)
- 产品描述:
- 111-01699 海尔曼 Beige (BGE)
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频

| TE | 111-01699 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Certifications & Approvals Base Data Product Dimensions Material and Specifications Logistics and Packaging More Information Further information to PAT100L Competences Cable clips for edges: fasten cables without drilling Cable Ties and Fixings |
| 描述 | 111-01699 海尔曼 Beige (BGE) |
| Colour | Beige (BGE) |
| Pack Cont. | 100pcs. |
| Package Quantity per | bag |
| PART DESCRIPTION | PAT100L-PAEK-BGE |
| 颜色 | Beige (BGE) |
| Bundle ∅ max. | 50.8mm |
| Bundle ∅ min. | 1.5mm |
| Length (L) | 200.7mm |
| Min.Tensile Strength | 445.0N |
| Width (W) | 8.0mm |
| Flammability | UL 94 V0 |
| Material | Polyaryletherketone (PAEK) |
| Operating Temperature - °C | -55 °C to +200 °C |
| GTIN-13 / EAN | 4031026516738.0 |
| Packaging 1 - Weight (kg) | 0.15kg |
扫一扫
扫一扫