151-29302
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Black (BK)
- 产品描述:
- For parallel routing of three bundles Retainer is fixed in the hole with BHT-tie Socket centres retainer in the hole and can protect tie from sharp edges
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频
| TE | 151-29302 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Features Certifications & Approvals Application More products in this product group Base Data Product Dimensions Material and Specifications More Information Competences Self-Adhesive cable tie mounts Similar products |
| 描述 | For parallel routing of three bundles Retainer is fixed in the hole with BHT-tie Socket centres retainer in the hole and can protect tie from sharp edges |
| Colour | Black (BK) |
| Pack Cont. | 10pcs. |
| Package Quantity per | bag |
| PART DESCRIPTION | MSBT120-PA66HIRHS-BK |
| Product Family | MSBT120 |
| Product Group | Fixing elements for BHT-ties for distance routing |
| 颜色 | Black (BK) |
| Length (L) | 48.3mm |
| Width (W) | 16.5mm |
| Flammability | UL 94 HB |
| Material | Polyamide 6.6, high impact modified, heat stabilised (PA66HIRHS) |
| Operating Temperature - °C | -40 °C to +105 °C |
扫一扫
扫一扫