151-02750
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Black (BK)
- 产品描述:
- 151-02750 海尔曼 Black (BK)
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频

| TE | 151-02750 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Certifications & Approvals Base Data Product Dimensions Material and Specifications Logistics and Packaging More Information Further information to 4FAKRACCBOX9X17OFT Competences Cable Ties and Fixings Cable clips for edges: fasten cables without drilling |
| 描述 | 151-02750 海尔曼 Black (BK) |
| Colour | Black (BK) |
| Pack Cont. | 2500Carton |
| Package Quantity per | carton |
| PART DESCRIPTION | 4FAKRACCBOX9X17OFT-PA66HIRHSUV-BK |
| 颜色 | Black (BK) |
| Variant | 9.0 x 17.0 mm |
| Length (L) | 26.5mm |
| Width (W) | 18.7mm |
| ELV compliant (Article 4 - 2) | YES |
| Hazardous good | No |
| Material | Polyamide 6.6, high impact modified, heat and UV-stabilised (PA66HIRHSUV) |
| Operating Temperature - °C | -40 °C to +105 °C |
| Packaging 1 - Qty | 2500.0 |
| Packaging 1 - Type | bag |
| Packaging 1 - Weight (kg) | 8.500001kg |
扫一扫
扫一扫