151-01181
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Black (BK)
- 产品描述:
- 151-01181 海尔曼 Black (BK)
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频

| TE | 151-01181 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Certifications & Approvals Base Data Product Dimensions Material and Specifications Logistics and Packaging More Information Further information to EC5 Competences Cable Ties and Fixings Cable clips for edges: fasten cables without drilling |
| 描述 | 151-01181 海尔曼 Black (BK) |
| Colour | Black (BK) |
| Pack Cont. | 100pcs. |
| Package Quantity per | bag |
| PART DESCRIPTION | EC5-PA11W-BK |
| 颜色 | Black (BK) |
| Length (L) | 15.5mm |
| Flammability | UL 94 HB |
| Material | Polyamide 11, UV-resistant (PA11W) |
| Operating Temperature - °C | -40 °C to +150 °C |
| GTIN-13 / EAN | 4944387107074.0 |
扫一扫
扫一扫