133-00285
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Black (BK)
- 产品描述:
- Tubes are fixed a defined distance from the substructure Defined diameter for the wire entry Retainer is fixed in the hole with BHT-tie
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频

| TE | 133-00285 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Features Certifications & Approvals Application More products in this product group Base Data Product Dimensions Material and Specifications Logistics and Packaging More Information Further information to CGS2 Competences Self-Adhesive cable tie mounts Similar products |
| 描述 | Tubes are fixed a defined distance from the substructure Defined diameter for the wire entry Retainer is fixed in the hole with BHT-tie |
| Colour | Black (BK) |
| Pack Cont. | 150pcs. |
| Package Quantity per | carton |
| PART DESCRIPTION | CGS2-PA66HIRHS-BK |
| Product Family | CGS1 for Convoluted Tubes |
| Product Group | Fixing Elements for BHT-Ties, for Distance Routing |
| 颜色 | Black (BK) |
| Variant | Mounts |
| Bundle ∅ max. | 25.9mm |
| Length (L) | 82.04mm |
| Width (W) | 38.1mm |
| ELV compliant (Article 4 - 2) | YES |
| Hazardous good | No |
| Material | Polyamide 6.6, high impact modified, heat stabilised (PA66HIRHS) |
| Operating Temperature - °C | -40 °C to +125 °C |
| Packaging 1 - Height (m) | 0.032m |
| Packaging 1 - Length (m) | 0.083m |
| Packaging 1 - Qty | 1.0 |
| Packaging 1 - Type | pcs. |
| Packaging 1 - Volume (m³) | 0.00008m³ |
| Packaging 1 - Weight (kg) | 0.023kg |
| Packaging 1 - Width (m) | 0.029m |
扫一扫
扫一扫