174-00227
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Natural (NA)
- 产品描述:
- General purpose lacing cord with high tensile strength
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频
| TE | 174-00227 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Features Certifications & Approvals More products in this product group Base Data Product Dimensions Material and Specifications Logistics and Packaging More Information Competences Cable clips for edges: fasten cables without drilling Cable Ties and Fixings |
| 描述 | General purpose lacing cord with high tensile strength |
| Colour | Natural (NA) |
| Pack Cont. | 200m |
| Package Quantity per | reel |
| PART DESCRIPTION | LCHT1A25NA-PA66-NA |
| Product Family | Lacing cord LCHT1A25NA |
| Product Group | Lacing cord made of polyamide 6 |
| Short Description | Lacing cord 200 m, PA66, natural |
| 颜色 | Natural (NA) |
| Min.Tensile Strength | 1250N |
| ELV compliant (Article 4 - 2) | YES |
| Hazardous good | No |
| Material | Polyamide 6.6 (PA66) |
| Operating Temperature - °C | -55 °C to +121 °C |
| Specifications | NSA8420 |
| GTIN-13 / EAN | 4031026272061.0 |
| Packaging 2 - Height (m) | 0.16m |
| Packaging 2 - Length (m) | 0.16m |
| Packaging 2 - Qty | 1.0 |
| Packaging 2 - Type | carton |
| Packaging 2 - Volume (m³) | 0.0041m³ |
| Packaging 2 - Weight (kg) | 0.994kg |
| Packaging 2 - Width (m) | 0.16m |
扫一扫
扫一扫