174-00024
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Black (BK)
- 产品描述:
- High tensile strength Vinyl chloride surface finishing provides good abrasion resistance
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频
| TE | 174-00024 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Features Certifications & Approvals More products in this product group Base Data Product Dimensions Material and Specifications Logistics and Packaging More Information Competences Cable Ties and Fixings Cable clips for edges: fasten cables without drilling |
| 描述 | High tensile strength Vinyl chloride surface finishing provides good abrasion resistance |
| Colour | Black (BK) |
| Identification Plate Position | none |
| Pack Cont. | 500m |
| Package Quantity per | reel |
| PART DESCRIPTION | LTHT2E4BK-PET-BK |
| Product Family | Lacing tape LTHT2E4BK |
| Product Group | Lacing tape made of polyester |
| Releasable Closure (Yes/No) | Yes |
| Short Description | Lacing tape 500 m x 1.52 mm, PET, black |
| 颜色 | Black (BK) |
| Variant | Extended Length |
| Min.Tensile Strength | 113N |
| Thickness (T) | 0.3mm |
| Width (W) | 1.52mm |
| ELV compliant (Article 4 - 2) | YES |
| Hazardous good | No |
| Material | Polyester (PET) |
| Operating Temperature - °C | -67 °C to +177 °C |
| Specifications | A-A-52081, NSA8420 |
| GTIN-13 / EAN | 4031026437439.0 |
| Packaging 1 - Height (m) | 0.26m |
| Packaging 1 - Length (m) | 0.51m |
| Packaging 1 - Qty | 500.0 |
| Packaging 1 - Type | reel |
| Packaging 1 - Volume (m³) | 0.02519m³ |
| Packaging 1 - Weight (kg) | 0.3kg |
| Packaging 1 - Width (m) | 0.19m |
扫一扫
扫一扫