174-00020
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Natural (NA)
- 产品描述:
- High tensile strength Surface finishing with fungicide
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频
| TE | 174-00020 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Features Certifications & Approvals More products in this product group Base Data Product Dimensions Material and Specifications Logistics and Packaging More Information Competences Cable clips for edges: fasten cables without drilling Cable Ties and Fixings Similar products |
| 描述 | High tensile strength Surface finishing with fungicide |
| Colour | Natural (NA) |
| Pack Cont. | 500m |
| Package Quantity per | reel |
| PART DESCRIPTION | LTHT1B3NA-PA66-NA |
| Product Family | Lacing tape LTHT1B2NA and LTHT1B3NA |
| Product Group | Lacing tape made of polyamide 6 |
| Short Description | Lacing tape 500 m x 2.28 mm, PA66, natural |
| 颜色 | Natural (NA) |
| Variant | Extended Length |
| Min.Tensile Strength | 226N |
| Thickness (T) | 0.3mm |
| Width (W) | 2.28mm |
| ELV compliant (Article 4 - 2) | YES |
| Hazardous good | No |
| Material | Polyamide 6.6 (PA66) |
| Nato number | 8315-12-161-5590 |
| Operating Temperature - °C | -55 °C to +121 °C |
| Specifications | A-A-52080, NSA8420 |
| GTIN-13 / EAN | 4031026273266.0 |
扫一扫
扫一扫