151-00116
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Black (BK)
- 产品描述:
- 151-00116 海尔曼 Black (BK)
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频
| TE | 151-00116 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Certifications & Approvals Base Data Product Dimensions Material and Specifications Logistics and Packaging More Information Competences Cable clips for edges: fasten cables without drilling Cable Ties and Fixings |
| 描述 | 151-00116 海尔曼 Black (BK) |
| Colour | Black (BK) |
| Pack Cont. | 100pcs. |
| Package Quantity per | bag |
| PART DESCRIPTION | MMB.5-PA66STHS-BK |
| 颜色 | Black (BK) |
| Length (L) | 31.5mm |
| Width (W) | 9.5mm |
| ELV compliant (Article 4 - 2) | YES |
| Flammability | UL 94 HB |
| Hazardous good | No |
| Material | Polyamide 6.6, super tough, heat stabilized (PA66STHS) |
| Operating Temperature - °C | -40 °C to +105 °C |
| GTIN-13 / EAN | 4031026421544.0 |
| Packaging 1 - Qty | 100.0 |
| Packaging 1 - Type | bag |
| Packaging 1 - Weight (kg) | 0.110001kg |
扫一扫
扫一扫