151-40109
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- White (WH)
- 产品描述:
- Ideal mount for space-saving applications with restricted access Arrowhead for very secure fixing
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频

| TE | 151-40109 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Features Certifications & Approvals Application More products in this product group Base Data Product Dimensions Material and Specifications More Information Further information to TM1SF Competences Cable Ties and Fixings Cable clips for edges: fasten cables without drilling Similar products |
| 描述 | Ideal mount for space-saving applications with restricted access Arrowhead for very secure fixing |
| Colour | White (WH) |
| Pack Cont. | 50pcs. |
| Package Quantity per | bag |
| PART DESCRIPTION | TM1SF-PA66-WH |
| Product Family | TM1SF for cable ties width up to 5.0 mm |
| Product Group | Cable Fixing Cradle |
| 颜色 | White (WH) |
| Length (L) | 15.8mm |
| Width (W) | 10.2mm |
| Flammability | UL 94 V2 |
| Material | Polyamide 6.6 (PA66) |
| Operating Temperature - °C | -40 °C to +85 °C |
| UL-File Number | E64139 |
扫一扫
扫一扫