174-00230
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Natural with coloured tracer (NACTR)
- 产品描述:
- Excellent resistance to high temperatures Flame resistant Very good tensile strength
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频
| TE | 174-00230 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Features Certifications & Approvals More products in this product group Base Data Product Dimensions Material and Specifications Logistics and Packaging More Information Competences Cable clips for edges: fasten cables without drilling Cable Ties and Fixings |
| 描述 | Excellent resistance to high temperatures Flame resistant Very good tensile strength |
| Colour | Natural with coloured tracer (NACTR) |
| Pack Cont. | 100m |
| Package Quantity per | reel |
| PART DESCRIPTION | LCHT5A30NA-MPIA-NA |
| Product Family | Lacing cord LCHT5A30NA |
| Product Group | Lacing cord made of meta-aramide |
| Short Description | Lacing cord 100 m, MPIA, natural with coloured tracer |
| 颜色 | Natural with coloured tracer (NACTR) |
| Min.Tensile Strength | 1380N |
| ELV compliant (Article 4 - 2) | YES |
| Hazardous good | No |
| Material | Meta-Aramide (MPIA) |
| Operating Temperature - °C | -55 °C to +260 °C, intermittent +360 °C |
| Specifications | NSA8420 |
| GTIN-13 / EAN | 4031026272078.0 |
| Packaging 1 - Qty | 1.0 |
| Packaging 1 - Type | bag |
| Packaging 1 - Weight (kg) | 1.054001kg |
扫一扫
扫一扫