115-42001
- 类 型:
- 扎带
- 品 牌:
- 海尔曼太通全球(HellermannTyton)
- 颜 色:
- Black (BK)
- 产品描述:
- 115-42001 海尔曼 Black (BK)
线束工程师服务平台
可以搜到:产品、技术、资料、新闻、检测、企业、视频

| TE | 115-42001 |
| 分类 | 扎带 |
| 品牌 | 海尔曼太通全球(HellermannTyton) |
| 类型 | Certifications & Approvals Base Data Product Dimensions Material and Specifications Logistics and Packaging More Information Further information to SR255S Competences Cable clips for edges: fasten cables without drilling Cable Ties and Fixings |
| 描述 | 115-42001 海尔曼 Black (BK) |
| Colour | Black (BK) |
| Identification Plate Position | none |
| Pack Cont. | 1000pcs. |
| Package Quantity per | bag |
| PART DESCRIPTION | SR255S-PA66HIRHSUV-BK |
| Releasable Closure (Yes/No) | Yes |
| 颜色 | Black (BK) |
| Bundle ∅ max. | 50.0mm |
| Bundle ∅ min. | 13.0mm |
| Length (L) | 226.06mm |
| Min.Tensile Strength | 1115.0N |
| Width (W) | 12.6mm |
| Flammability | UL 94 HB |
| Material | Polyamide 6.6, high impact modified, heat and UV-stabilised (PA66HIRHSUV) |
| Operating Temperature - °C | -40 °C to +110 °C |
| GTIN-13 / EAN | 4031026421537.0 |
扫一扫
扫一扫